Jak usunąć sierść z tapicerki samochodowej?

Usuwanie sierści oraz innych zabrudzeń takich jak sierść, piasek jeszcze nigdy nie było prostsze. Wystarczy zastosować innowacyjną taśmę FURRYPET. Dzięki dużej szerokości jest w stanie zebrać uciążliwą sierść z dużych powierzchni już po pierwszym przyklejeniu. Dodatkowo można zabezpieczyć fotel samochodowy przed ponownym zabrudzeniem lub zamoczeniem. A gdy tylko chcemy przewieź kogoś innego niż zwierzę samochodem wystarczy taśmę usunąć i cieszyć się czystym fotelem bez sierści.

Dlaczego furrypet usuwa sierść z tapicerki samochodowej?

Na wielu forach poświęconych walce z sierścią zwierząt można przeczytać, że najlepszym rozwiązaniem jest albo gumowa rękawiczka i woda lub taśma klejąca. Wyobraźcie sobie, że kupujecie rolkę taśmy klejącej i obklejacie fotel samochodowy i? Poświęcacie na to co najmniej z 3 rolki taśmy plus dodatkowo około 10 – 15 minut aby zabezpieczyć fotele w samochodzie.

Dzięki szerokości taśmy furrypet zrobicie to szybko i skutecznie (ja na to potrzebuje około 2-3 minut i mam zabezpieczoną cała tapicerkę w samochodzie, tam gdzie przewożę pieska).

Dlatego zastosowanie taśmy furrypet to najlepsze rozwiązanie.

Są również dostępne rolki do ubrań, które też namiętnie wykorzystujecie? I znowu potrzebujecie około 15 minut na to aby wyrolować sierść z tapicerki 😉 A naszą taśmę naklejacie, zrywacie i już cieszycie się czystym fotelem w mniej niż 3 minuty. Jeżeli chcesz wypróbować taśmę furrypet napisz do nas i zapytaj jak można otrzymać darmową rolkę innowacyjnej taśmy do usuwania sierści.

Specjalne zastosowanie taśmy furrypet?

Pamiętajcie, że taśma furrypet nie przepuszcza wody i ochrania tapicerkę przed wszelkimi nieczystościami. Po jej nałożeniu możecie śmiało przewozić swojego ukochanego pupila w samochodzie nie martwiąc się o przypadkowe zabrudzenia.
furrypet_logo

© 2016 FurryPet. Wszelkie prawa zastrzeżone.